Naša klampiarska dielňa

Naša firma má k dispozícii vlastnú dielňu, kde si pripravujú všetky potrebné (aj špecifické) klampiarske výrobky podľa požiadaviek stavieb. Nevyrábame len typizované produkty ale snažíme sa prispôsobiť požiadavkám a nárokom zákazníka.

Naša klampiarska dielňa sa zaoberá vyrábaním napr. :  hrebenáče , záveterné lišty, okapové plechy, úžlabia, oplechovania komínov, napojenia strechy na stenu, ale aj parapetné dosky a rôzne iné výrobky podľa požiadaviek zákazníka.

Technické  vybavenie, ktoré ma naša klampiarska dielňa je neustále inovované a vďaka stále viac a viac skúsenostiam v odbore vieme, čo zákazník potrebuje a snažíme sa prispôsobiť jeho potrebám.

Čo sa týka materiálu používaného na tieto prvky je to najviac pozinkovaný alebo aj hliníkový plech v hrúbkach  od 0,5 mm do 1 mm . Vieme spracovať aj plech z antikora , medi ale aj titánzinok  v hrúbkach od 0,5 mm do 1 mm. Plech je podľa projektovej dokumentácie ohýbaný už na farebne lakoplastových  plechoch , podľa vzorkovníka od dodávateľa.

Naša klampiarska dielňa je vybavená napr. :

Malou ohýbačkou

Veľkou ohýbačkou