Klampiarstvo

Klampiarstvo a troška z jeho histórie

Klampiarstvo ako remeslo vychádza z kováčskeho remesla. Prvé zmienky o klampiarstve pochádzajú z konca 14-teho storočia. Úlohou klampiarov bola výroba nádob na potraviny rôznych tvarov.

Postupom času sa začalo klampiarstvo meniť na prácach na domoch. Hlavnou úlohou klampiarov bolo zastrešovanie a odvodňovanie striech kostolov a veľkých budov. Vtedajší majster klampiar vyrábal a montoval všetko výhradne ručne.

Dnes Vám ponúkame moderné stavebné klampiarstvo, ktoré sa zaoberá výrobou , lisovaním a bodovým zváraním všetkých klampiarskych prvkov, ktoré Vaša strecha potrebuje.

Klampiarstvo a Dobré Strechy

Naša spoločnosť bola založená v roku 2010 po predchádzajúcej dlhoročnej praxi v odbore.

Klampiarstvo ako také sa u nás v rodine dedilo z pokolenia na pokolenie. Začal s tým dedo , ktorý viedol svojho syna a následne aj mňa k tejto zaujímavej a výsledky prinášajúcej práce.

Naša firma sa zaoberá hlavne stavebným klampiarstvom pričom v tomto odbore máme najdlhšie skúsenosti.

Poskytujeme dodávku a profesionálnu montáž klampiarskych profilov a výrobkov, odkvapového systému a strešných doplnkov. Taktiež máme k dispozícii ohýbačku na ohýbanie a profilovanie šarní.

Ponúkame klampiarske prvky z rôznych materiálov :

–          Rheinzink

–          Meď

–          Pozink

–          Nerez

–          Hliník

–          Farebné a lakované plechy s povrchovou úpravou

Montáž všetkých druhov žľabových a zvodových systémov podľa požiadaviek zákazníka.

Vyrábame taktiež rôzne atypické prvky, rôzne lemovania na mieru a taktiež komínové a okapové lemovania.

Vypracujeme Vám ponuku spolu s prihliadaním na rôzne atypické prvky , pre Vašu spokojnosť . Veľký dôraz kladieme na kvalitu , funkčnosť a nezávadnosť materiálov. Náš personál je odborne vyškolený a poskytuje vysoko odbornú a precíznu prácu. Klampiarstvo na Vašej streche bude prevedené profesionálne. Klampiarske a pokrývačské práce, ktoré realizujeme už niekoľko rokov, zabezpečili našej firme už mnoho spokojných zákazníkov. Preferujeme prístup, ktorý je hlavne o komunikácii .Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, podľa jeho potrieb.

Robíme to, čomu rozumieme.