Strešné krytiny

Strecha je jednou z najdôležitejších častí vášho domu. Naše strešné krytiny chrána nielen váš dom ale aj vás. Preto treba výberu tej správnej venovať veľa pozornosti.

Podľa čoho sa strešná krytina vyberá?

Okrem ceny, ktorá vás iste bude zaujímať najviac, je predovšetkým dôležitá životnosť, hmotnosť ako aj aký estetický vzhľad ktorý vám dané strešné krytiny ponúkajú. Na trhu sa čoraz viac udomácňujú skladané strešné krytiny z plechu, ktoré sú špeciálne upravené proti korózii.

Samotné zloženie z vonkajšej strany strešnej krytiny je nasledovné:

  • povrchová úprava pural
  • základný náter
  • pasivačná vrstva
  • zinková vrstva
  • oceľové jadro.

Všetky vrstvy sú obojstranne nanesené na jadro. Dôležitý je nielen výber kvalitnej strešnej krytiny , ale taktiež kvalitná montáž. Práve toto všetko vám poskytneme spolu s odborným poradenstvom odborne vyškoleným montážnikom.

Na trhu je široký výber strešnej krytiny vhodnej pre rekonštrukciu , taktiež aj pre novostavby. My vám však ponúkame to najlepšie na trhu spolu s kvalitnou montážou. Strešná krytina od spoločnosti K&J&G je to najkvalitnejšie čo trh môže ponúknuť. K dispozícii je ucelený strešný systém , ako aj odkvapový systém. Strešná krytina sa dodáva ako celok , ktorý sa určí zo stavebného plánu alebo z odborného zamerania, ktoré vám vieme poskytnúť.

Zaručujeme vám, že ak váš výber bude smerovať k nám , dostanete komplexné a kvalitné riešenie realizácie výstavby alebo rekonštrukcie spolu s odborným poradenstvom.